Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у ІІІ кварталі 2021року

Протягом ІІІ кварталу 2021 року в Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (даліДержлікслужба) зареєстровано та опрацьовано 32 запита, що на 10 запитів менше ніж у звітному періоді (порівняно з відповідним періодом 2020 року). З усіх 32 запита - 3 отримано поштою, 29 надійшло на електронну пошту (з них 11 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Міністерства охорони здоров‘я України ).

12 запитів надійшло, як до розпорядника інформації – 11 з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Міністерства охорони здоров‘я України.

За категорією запитувачів запити надійшли:

Найбільша кількість запитів надійшло до Управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів (6 запитів), та до Управління комунікацій (6 запитів).

Найчастіші питання які були заданні у запитах стосувалися :

Всі запити на інформацію розглянуті та виконані у встановлений законодавством термін, у тому числі:

Найбільша кількість надійшла з м. Києва – 14 запитів (44 %).

З не зазначеною адресою – 9 запитів (28 %).

 

За видами запитуваної інформації запити поділяються:

Постійно проводиться робота щодо недопущення порушення виконавської дисципліни, а саме: щотижнево для відповідальних виконавців надається інформація – нагадування про запити на інформацію, термін розгляду яких збігає на поточному тижні.

Отже, Держлікслужба і надалі здійснюватиме роботу щодо забезпечення доступу фізичних та юридичних осіб до публічної інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Завантажити довідку