НАЗК високо оцінило ефективність діяльності уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції Держлікслужби

Національним агентством з питань запобігання корупції на своєму офіційному вебсайті опубліковані результати досліджень організації з усіх напрямків діяльності уповноважених підрозділів органів влади та інших публічних інституцій.

В цілому проаналізовано діяльність 3584 уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, із них:

Оцінювальна кампанія охоплювала показники щодо організації та усі напрями діяльності уповноважених підрозділів органів влади та інших публічних інституцій у попередньому календарному році. За результатами поданих анкет самооцінки уповноважених та верифікації цих даних було визначено Індекс ефективності кожного уповноваженого. Цей Індекс полягає у середньому відсотковому показнику виконання уповноваженим усіх напрямів діяльності. Дослідження проведено Департаментом запобігання та виявлення корупції НАЗК.

Національне агентство з питань запобігання корупції високо оцінило ефективність діяльності уповноважених осіб Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, територіальних органів та державних підприємств що належать до сфери її управління. 

Так, до «ТОП 50 найефективніших уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання корупції» (із 3584, по яким середній відсоток рейтингу склав 35%) ввійшли:

Крім того особливо відзначаємо Державне підприємство «Український  фармацевтичний  інститут якості», який при ефективності роботи -  73%, посів 9 місце.

(із  2383  Державних підприємств, установ, організацій, при середньому відсотку 27), Директор Максим ВОЛОДІЙ; Уповноважена особа Василь КІРІЧУК.

На жаль, Національне агенство оприлюднило тільки ТОП 50 загального рейтингу та ТОП 20 рейтингу уповноважених підрозділів (осіб) по градації державних органів… Ми впевнені, що переважна більшість наших територіальних органів, входять до першої сотні кращих із 3584 органів державної влади, самоврядування, підприємств та організацій.

Із зазначеною інформацією можна ознайомитися на офіційному вебсайті НАЗК на «АНТИКОРУПЦІЙНОМУ ПОРТАЛІ» за посиланням:

 https://antycorportal.nazk.gov.ua/efektyvnist-upovnovazhenyh/

Високі досягнення в антикорупційній діяльності керівників та уповноважених осіб з питань запобігання корупції територіальних органів та державних підприємств що належать до сфери управління Держлікслужби будуть враховані керівництвом при проведенні щорічного оцінювання, преміювання та визначення розміру надбавки за інтенсивність праці.