Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у ІV кварталі 2021 року

На виконання наказу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 29.12.2016 року № 10-Адм (зі змінами) «Щодо звітності про стан роботи зі зверненнями громадян», виконання Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до врядування» Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області (далі – Служба) надає інформацію про звернення та скарги громадян, які надійшли до Служби у ІV кварталі 2021 року.

У ІV кварталі 2021 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області надійшло 1 звернення.

Звернення подане на особистому прийомі, первинне у вигляді заяви, індивідуальне, категорія автора у листі не вказана, соціальний стан не визначено. Звернення розглянуто, за погодженням з Держлікслужбою здійснено позапланову перевірку суб’єкта господарювання за місцем здійснення діяльності, порушень не встановлено. Скаржнику дана відповідь у встановлений законодавством термін. (Лист №230-01.1/02/05.20-21 від 01.12.2021)

У порівнянні з ІV кварталом 2020 року кількість звернень зменшилася.

І. Основні питання, що порушуються у зверненнях:

У ІV кварталі 2021 року у зверненні порушено питання обігу лікарських засобів.

У ІV кварталі 2020 року у зверненні порушено питання порядку відпуску медичних виробів з аптечних закладів.

ІІ. Характеристика звернень:

За формою надходження:

на особистому прийомі.

За ознакою надходження:

звернення первинне.

За видами:

заява.

За статтю авторів звернень:

автор звернення чоловічої статі.

За суб’єктом:

індивідуальне.

За типом:

письмове.

За категоріями авторів звернень:

не визначено.

За соціальним станом автора звернення:

не визначено.

За результатами розгляду:

дано роз’яснення, за результатами позапланової перевірки.