89-е засідання Європейського комітету з фармацевтики та фармацевтичної допомоги

89-е засідання Європейського комітету з фармацевтики та фармацевтичної допомоги

27-28 квітня 2022 року відбулось чергове засідання Європейського комітету з фармацевтики та фармацевтичної допомоги, у роботі якого взяли участь представники Держлікслужби. 

Якість ліків і спосіб їх призначення, доставлення та прийом пацієнтами лікарських засобів є ключовими факторами, які здатні мати прямий вплив на ефективність лікування та можуть нести ризики здоров’ю пацієнтів, – саме такі питання знаходились у центрі  уваги чергового засідання Комітету. 

Також під час дискусій делегати висловили думки та пропозиції стосовно практики розповсюдження ліків поштою.

Секретаріатом було представлено оновлену інформацію щодо стратегії розвитку співробітництва на 2022-2025 роки та обговорено питання щодо безпечного вживання лікарських засобів рослинного походження, відстеження лікарських засобів у лікарнях та обігу на ринку так званих «граничних продуктів». 

Довідково

Європейський комітет з фармацевтики та фармацевтичної допомоги (CD-P-PH) є одним із 25 міжурядових комітетів Ради Європи. Його основна місія – підтримка національних компетентних органів держав-членів Ради Європи – учасниць Європейської фармакопейної конвенції, щоб зробити процес лікування безпечнішим, відповідальним і доступним для всіх, хто цього потребує.