Держлікслужба здійснює свої повноваження в умовах воєнного стану

З метою безперебійного забезпечення громадян України лікарськими засобами на час оголошення воєнного стану за минулий тиждень здійснено:

- в рамках здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, Порядок якого затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2005 № 902, за минулий тиждень видано 533 висновки про якість ввезених лікарських засобів.

- опрацьовано 10 термінових повідомлень стосовно виявлення фальсифікованих лікарських засобів, що надійшли від міжнародних організацій та національних регуляторних органів у сфері контролю якості лікарських засобів та інформацію про які розміщено на офіційному вебсайті Держлікслужби в розділі «Контроль якості лікарських засобів, Інформація від міжнародних організацій та національних регуляторних органів стосовно виявлення фальсифікованих лікарських засобів».

- розглянуто заяви суб’єктів господарювання на отримання ліцензій, переоформлення ліцензій, анулювання ліцензій на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. З результатами розгляду та прийнятими рішеннями Держлікслужби можна ознайомитися за посиланням.

26 квітня 2022 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). Повну інформацію про прийняті Держлікслужбою рішення розміщено на сайті у розділі “Оптова, роздрібна торгівля лікарськими засобами» закладка: «Рішення щодо видачі та анулювання ліцензій».

28 квітня 2022 року розглянуто заяви суб'єктів господарювання про розширення провадження виду господарської діяльності в частині імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) та внесення змін у додатки до ліцензій на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). Повну інформацію про прийняті Держлікслужбою рішення розміщено на сайті у розділі “Виробництво та імпорт лікарських засобів» закладка: Рішення щодо видачі та анулювання ліцензій виробництва та імпорту лікарських засобів”.

Зберігайте спокій, керуйтесь лише офіційними каналами комунікації, стежте за інформацією державних органів та органів влади на місцях.