Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до Правил утилізації та знищення лікарських засобів"

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту наказу МОЗ України
«Про внесення змін до Правил утилізації та знищення лікарських засобів»

 

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Держлікслужба) пропонує для публічного обговорення проект наказу «Про внесення змін до Правил утилізації та знищення лікарських засобів» (далі – проект наказу).

 

Проект наказу розроблено відповідно до статті 23 Закону України «Про лікарські засоби», Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою удосконалення порядку утилізації та знищення неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів, у тому числі тих, термін придатності яких закінчився.

 

Проект наказу та пояснювальна записка до нього оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держлікслужби в мережі Інтернет https://www.diklz.gov.ua.

 

Пропозиції та зауваження до проекту наказу просимо надсилати до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками протягом місяця у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 03115, м. Київ, проспект Перемоги, 120-А, Управління якості лікарських засобів                 (e-mailromanenko@dls.gov.ua).

 

Консультант: Романенко Костянтин Всеволодович (044)422-55-76.

 

 

 

Наказ утилізація з додатком

 

Порівняльна таблиця

 

Пояснювальна записка

 

АРВ