Наказ від 01.06.2021 №18-о “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області”

Опубліковано 02.06.2021 о 16:49

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ

ЗА НАРКОТИКАМИ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

01.06.2021

Чернівці

18

 

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантних посад

Державної служби з лікарських

засобів та контролю за наркотиками

у Чернівецькій області

 

Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» від 23 лютого 2021 року №1285-ІХ та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246, зі змінами

 

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття посад державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області (далі – Служба):

1) головного спеціаліста з питань персоналу;

2) головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;

2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, зазначених у пункті 1 цього наказу, що додаються.

3. Головному спеціалісту з питань персоналу забезпечити оприлюднення цього наказу та умов проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному вебсайті Держлікслужби.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник служби                                                                                                                                                                                                                          Інна ФОМІЧЕВА

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ від 11.01.2021 №1-о "Про необхідність призначення на вакантну посаду державної служби категорії "В" у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області на період дії карантину"

Наступна

Наказ від 05.07.2021 №24-о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області"