Щодо знищення та утилізацію товарів (предметів) гуманітарної допомоги юридичними особами

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області з метою врахування в роботі інформує, що 9 лютого 2024 року набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 15.01.2024 р. № 73 «Про затвердження Порядку знищення та утилізації товарів (предметів) гуманітарної допомоги юридичними особами, уповноваженими відомством на отримання лікарських засобів, медичних виробів, витратних матеріалів, медичного обладнання, засобів індивідуального захисту та інших товарів, необхідних для належного забезпечення сфери охорони здоров’я в умовах воєнного стану».

Порядок поширюється на препарати, медичні вироби, витратні матеріали, медичне обладнання, засоби індивідуального захисту та інші товари, необхідні для належного забезпечення сфери охорони здоров’я в умовах воєнного стану, що надійшли як гуманітарна допомога. Водночас він не поширюється на наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.

ПОРЯДОК знищення та утилізації товарів (предметів) гуманітарної допомоги юридичними особами, уповноваженими Міністерством охорони здоров’я України на отримання лікарських засобів, медичних виробів, витратних матеріалів, медичного обладнання, засобів індивідуального захисту та інших товарів, необхідних для належного забезпечення сфери охорони здоров’я в умовах воєнного стану