Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області від 21.10.2019 №38-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади"

НАКАЗ

 

21.10.2019

   м. Миколаїв     

 № 38-К

 

Про оголошення конкурсу 

на зайняття вакантної посади

 

Відповідно Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VІІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», постанови Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 844 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській  області відповідно до спеціальних вимог (додаток 1).
  3. Наказ про оголошення конкурсу та умови його проведення головному спеціалісту з питань персоналу розмісти через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.
  4. Встановити строк подання документів для участі в конкурсі – 15   календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.           
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.        

 

Умови на спеціаліста