Наказ Держлікслужби від 01.10.2019 № 1204 "Про затвердження Переліку наборів даних Держлікслужби, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

ПЕРЕЛІК

 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

  НАКАЗ

01.10.2019 м. Київ № 1204

 

Про затвердження Переліку наборів
даних Держлікслужби, які підлягають
оприлюдненню у формі відкритих даних

 

Відповідно до статті 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік наборів даних Держлікслужби, які підлягають у формі відкритих даних (далі – Перелік), що додається.

2. Визначити відповідальним структурним підрозділом за оприлюднення та подальше оновлення наборів даних, згідно з Переліком на офіційному вебсайті Держлікслужби (www.dls.gov.ua) (далі – вебсайт) та на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних (www.data.gov.ua) (далі – вебпортал), Управління комунікацій відповідно до посадових обов’язків (далі – відповідальний підрозділ).

3. Визначити керівників самостійних структурних підрозділів відповідальними за актуальність, достовірність та подання інформації до відповідального підрозділу з періодичністю та у спосіб, визначеним Переліком.

4. Керівникам самостійних структурних підрозділів визначити відповідальних за надання та оновлення інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Держлікслужба на вебсайті та вебпорталі.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держлікслужби
від 18 грудня 2018 року № 1418 «Про затвердження Переліку наборів даних Держлікслужби, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови.

 

Голова Роман ІСАЄНКО