Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у І кварталі 2020 року

Протягом І кварталу 2020 року в Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (даліДержлікслужба) зареєстровано та опрацьовано 42 запита, що на 8 запитів більше ніж у звітному періоді (порівняно з відповідним періодом 2019 року). З усіх 42 запита - 11 отримано поштою(з них 1 – з Національної поліції України ), 31 надійшло на електронну пошту (з них 10 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 2 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області, 1 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області, та 1 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області).

14 запитів надійшло, як до розпорядника інформації – з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 2 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області, 1 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області, та 1 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області, 1 – з Національної поліції України.

За категорією запитувачів запити надійшли:

Найбільша кількість запитів надійшло до Відділу з управління персоналом (8 запитів), до Відділу державного ринкового нагляду за обігом медичних виробів ( 7 запита).

Найчастіші питання які були заданні у запитах стосувалися :

Всі запити на інформацію розглянуті та виконані у встановлений законодавством термін, у тому числі:

Найбільша кількість надійшла з м. Києва – 15 запитів (36 %).

З не зазначеною адресою – 12 запитів (29 %).

За видами запитуваної інформації запити поділяються:

Постійно проводиться робота щодо недопущення порушення виконавської дисципліни, а саме: щотижнево для відповідальних виконавців надається інформація – нагадування про запити на інформацію, термін розгляду яких збігає на поточному тижні.

Отже, Держлікслужба і надалі здійснюватиме роботу щодо забезпечення доступу фізичних та юридичних осіб до публічної інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Завантажити довідку