До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність із ввезення, вивезення або транзит наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів!

Опубліковано 06.04.2022 о 17:09

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2022 № 306 внесені зміни до Порядку видачі дозволів на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.1997 № 146, в частині запровадження механізму ввезення на територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в умовах воєнного стану. Зокрема, передбачено можливість подання суб’єктами господарювання заяв щодо отримання дозволу та пакету документів до них в електронному вигляді (п. 19).

Разом з тим, відповідно до статті 64 Конституції України, статей 12, 20 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, з врахуванням Указів Президента України від 24.02.2022 № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” та від 14.03.2022 № 133 «Про продовження строку дії воєнного стану в України» постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» зупинені строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні.

Зупинені строки буде поновлено у місячний строк після припинення чи скасування воєнного стану на відповідній території України.

Додатково інформуємо, що Держлікслужбою розроблено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», в якому, зокрема, визначено механізми вивезення з території України та транзиту через територію України суб’єктами господарювання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в умовах воєнного стану та передбачено, що на період воєнного стану видача дозволів на ввезення на територію України або вивезення з території України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів здійснюватиметься без експертного висновку, виданого уповноваженою на те Держлікслужбою установою.

У разі затвердження Кабінетом Міністрів України запропонованих змін оновлена інформація буде розміщена на офіційному вебсайті Держлікслужби.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку