Оплата та реквізити

Опубліковано 26.02.2019 о 16:48

Держлікслужба звертає увагу суб’єктів господарювання на алгоритм оплати за видачу ліцензії:

 

Відповідно до частини дев’ятої та десятої статті 13 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон), набуття здобувачем ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з моменту внесення рішення органу ліцензування про видачу ліцензії до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 

У рішенні про видачу ліцензії орган ліцензування зазначає розрахункові реквізити для внесення плати за видачу ліцензії.

 

Відповідно до частини першої, другої та третьої статті 14 Закону, за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом.

 

Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення на порталі електронних сервісів рішення про видачу ліцензії.

 

Документом, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії, є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) з поштового відділення зв’язку.

 

Одночасно інформуємо, що відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», установлено у 2019 році прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розрахунку на місяць у розмірі:

 

з 1 січня 2019 року   – 1921 гривня,

з 1 липня 2019 року – 2007 гривень,

з 1 грудня 2019 року – 2102 гривні.

 

Відповідно до статті 16 Закону однією з підстав для анулювання ліцензії, зокрема, є несплата за видачу ліцензії відповідно до частини другої статті 14 цього Закону.

 

Плата за видачу ліцензії, що видана органом ліцензування зараховується до Державного бюджету України і вноситься на рахунки територіального органу Державної казначейської служби за кодом класифікації доходів бюджету 22011800 «Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності» з відомчою ознакою «19» – Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку