Оплата та реквізити

Опубліковано 29.03.2024 о 10:48

Оплата та реквізити

Держлікслужба звертає увагу суб’єктів господарювання на алгоритм оплати за видачу ліцензії:

Відповідно до частини дев’ятої та десятої статті 13 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон), набуття здобувачем ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з моменту оприлюднення на офіційному веб-сайті органу ліцензування такого рішення та внесення інформації про таке рішення до ліцензійного реєстру (Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичнихосіб – підприємців та громадських формувань) наступного робочого дня після його прийняття.

У рішенні про видачу ліцензії орган ліцензування зазначає реквізити рахунку для внесення плати за видачу ліцензії.

Плата за видачу ліцензії

Відповідно до статті 14 Закону, за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом.

Плата за видачу ліцензії, що видана Радою міністрів Автономної Республіки Крим або місцевим органом виконавчої влади, становить 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії.

  • Переоформлення ліцензії є безоплатним.
  • Плата за звуження провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, не справляється.
  • Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня внесення запису щодо рішення про видачу ліцензії до ліцензійного реєстру.
  • Документом, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії, є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) з поштового відділення зв’язку.
  • Плата за видачу ліцензії зараховується до відповідних бюджетів згідно з Бюджетним кодексом України.

Одночасно інформуємо, що відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», установлено у 2024 році  прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розрахунку на місяць у розмірі:

з 1 січня 2024 року – 3028 гривні.

 

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку