Актуальні питання

Опубліковано 09.03.2021 о 11:47

У період дії карантинних обмежень яким чином краще звернутися до Служби?

Найбільш зручними та безпечними способами звернення у зазначений період є:

  • письмове звернення, яке громадяни можуть надіслати поштою за адресою: вул. Богородицька, 24, м. Херсон, 73000;
  • усне звернення у телефонному режимі (тел. (0552) 46 75 61; (0552) 467560).
  • надсилання звернення електронною поштою:ks@dls.gov.ua.

Форму електронного звернення громадян можна переглянути та завантажити в підрозділі “Порядок подання звернення громадян до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотикамиу Херсонській області”. 

Щодо відсутності у продажі медичних масок  та лікарських засобів, необхідних для лікування та профілактики вірусних захворювань, в аптечних закладах області

Контроль за забезпеченням аптечних закладів лікарськими засобами та медичними виробами не відноситься до повноважень Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області.

Для уточнення наявності лікарських засобів та медичних виробів в аптечних закладах Херсонської області рекомендовано звертатися за телефонами довідок аптечних закладів.

Кваліфікаційні вимоги до осіб, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами 

відповідно до п. 181 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених 
постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 929, “
Особи, які безпосередньо здійснюють виробництво (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, роздрібну торгівлю лікарськими засобами, повинні мати:

  • документ про вищу освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю “Фармація”;
  • для фахівців з вищою освітою не нижче другого (магістерського) рівня – сертифікат провізора-спеціаліста, виданий закладом післядипломної освіти, або посвідчення про присвоєння (підтвердження) відповідної кваліфікаційної категорії.

Відпуск лікарських засобів можуть здійснювати провізори-спеціалісти, клінічні провізори та фармацевти з дотриманням вимог законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку