Порядок подання звітів на атестацію

Опубліковано 26.07.2018 о 17:36

Перелік документів, які необхідно подати до атестаційної комісії фармацевтами

(документи подаються лише в такій послідовності)

 1. Заява (пишеться при подані документів до атестаційної комісії).
 2. Звіт про професійну діяльність за останні три роки, затверджений керівником аптечного закладу, у якому працює фармацевт. Якщо фармацевт змінював місце роботи за останні три роки, тоді подаються звіти також з попередніх місць роботи, затверджені керівниками цих аптечних закладів). Звіт готується обсягом до 10 сторінок.
 3. Копія диплому (завірена печаткою і підписом керівника). Копія свідоцтва про шлюб (завірена печаткою і підписом керівника), якщо була зміна прізвища.
 4. Копія трудової книжки, всі сторінки завірені печаткою і підписом керівника.
 5. Оригінал і копія посвідчення про наявність кваліфікаційної категорії, якщо таке було видано раніше (копія завірена печаткою і підписом керівника).
 6. Копія посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації (завірена печаткою і підписом керівника) (терміном не більше 1 року з часу видачі свідоцтва про проходження курсів підвищення кваліфікації до дати атестації).
 7. Характеристика керівника аптечного закладу (підприємства).
 8. Заповнений атестаційний листок (заповнюється при подані документів до атестаційної комісії).

Перелік документів, які необхідно подати до атестаційної комісії провізорам

 1. Заява (пишеться при подані документів до атестаційної комісії).
 2. Звіт про професійну діяльність за останні три роки, затверджений керівником аптечного закладу, у якому працює провізор. Якщо провізор змінював місце роботи за останні три роки, тоді подаються звіти також з попередніх місць роботи, затверджені керівниками цих аптечних закладів). Звіт готується обсягом до 20 сторінок.
 3. Копія диплому (завірена печаткою і підписом керівника). Копія свідоцтва про шлюб (завірена печаткою і підписом керівника), якщо була зміна прізвища; копія сертифіката провізора-спеціаліста за спеціальністю «Загальна фармація» (те, що після інтернатури)
 4. Копія трудової книжки, всі сторінки завірені печаткою і підписом керівника. В разі відсутності запису в трудовій книжці (фізична особа-підприємець), необхідно надати:
 • копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця;
 • Копію ліцензії;
 • копію наказу про призначення на посаду.

         Фізичні особи – підприємці, які працюють в своїх аптеках, а також наймані працівники, що працюють в аптеках, які належать ФОП, разом із завіреною копією приносять для звіряння оригінал трудової книжки. (Відповідно до п. 2.20-1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України та Міністерства соціального захисту населення України №58 від 29.07.1993р., трудові книжки працівників, які працюють на умовах трудового договору у фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, зберігаються безпосередньо у працівників).

 1. Оригінал та копія (завірена печаткою і підписом керівника) сертифіката провізора – спеціаліста (за спеціальністю «загальна фармація» або «організація та управління фармацією», відповідно до того, за якою спеціальністю атестуються) або посвідчення про наявність кваліфікаційної категорії, якщо таке було видано раніше.
 2. Копія посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації (завірена печаткою і підписом керівника) (терміном не більше 1 року з часу видачі свідоцтва про проходження курсів підвищення кваліфікації до дати атестації).
 3. Свідоцтво закладу освіти або факультету післядипломної освіти про складання іспиту після закінчення передатестаційного циклу (свідоцтво з рекомендованою категорією) – оригінал.
 4. Заповнений атестаційний листок.
 5. Характеристика керівника аптечного закладу

Відомості про аптеку (аптечний пункт), в якому працює претендент на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії, звіряються з ліцензійним реєстром з виробництва лікарських засобів (в умовах аптеки) оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку