Відділ адміністрування баз даних

Опубліковано 20.01.2023 о 14:06
ДЛС Функції струтурних підрозділів

ФУНКЦІЇ

  1. Організація та забезпечення впровадження, функціонування, розвитку, ефективного використання та технічної підтримки інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем в Держлікслужбі.

  2. Організація та забезпечення впровадження та підтримки комплексних систем захисту інформації в інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах Держлікслужби.

  3. Організація та забезпечення надання в установленому порядку працівникам Держлікслужби, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери її управління прав доступу до інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем Держлікслужби.

  4. Організація та забезпечення надання рекомендацій, в тому числі інструкцій та методичних рекомендацій, стосовно використання інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем Держлікслужби.

  5. Організація та забезпечення технічної підтримки користувачів інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем Держлікслужби.

  6. Організація та забезпечення інформаційної взаємодії Держлікслужби з зовнішніми інформаційними системами, в тому числі з державними системами захисту інформації.

  7. Організація та забезпечення співпраці з українськими та міжнародними організаціями у сфері інформатизації діяльності Держлікслужби та інформаційної взаємодії.

  8. Організація та забезпечення підтримки та супроводу офіційного вебсайту Держлікслужби та її територіальних органів.

  9. Організація та забезпечення технічної підтримки та модернізації локальної обчислювальної мережі Держлікслужби.

  10. Взаємодія з Уповноваженою особою з якості з питань виконання вимог системи управління якістю Держлікслужби. Забезпечення функціонування визначених процесів системи управління якістю Держлікслужби та постійне поліпшення їх результативності.

  11. Виконання інших доручень керівництва Держлікслужби, з питань, що належать до компетенції Відділу. Виконання інших обов’язків, які необхідні для реалізації завдань покладених на Відділ.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку