Овчаренко Юлія Вікторівна

Опубліковано 06.05.2020 о 17:35

Овчаренко Юлія Вікторівна народилась 21 червня 1978 року у м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області.

У 1995 році закінчила середню школу №29 м. Дніпродзержинська і вступила до Запорізького державного медичного університету на фармацевтичний факультет. У 2000 році закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальність «Фармація» та здобула кваліфікацію провізор.

Трудову діяльність розпочала з серпня 2000 року на посаді провізора – інтерна в Обласному державному підприємстві «Фармація»

З лютого 2005 року по травень 2006 року працювала на посаді провізора аптечного складу ТОВ «Альфа медіка».

З червня 2006 року по січень 2009 року – головний фахівець, державний інспектор Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Дніпропетровській області.

З січня 2009 року по червень 2010 року – начальник відділу державного контролю за виробництвом та ввезенням лікарських засобів Дніпропетровської обласної Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів.

З липня 2010 року по лютий 2016 року працювала на посаді заступника начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Дніпропетровській області.

З лютого 2016 року призначена на посаду заступника начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області – начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

У лютому 2017 року закінчила Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та здобула кваліфікацію магістр державного управління за спеціальністю «Державне управління»

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку