Овчаренко Юлія Вікторівна

Опубліковано 06.05.2020 о 17:35

Овчаренко Юлія Вікторівна народилась 21 червня 1978 року у м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області.

У 1995 році закінчила середню школу №29 м. Дніпродзержинська і вступила до Запорізького державного медичного університету на фармацевтичний факультет. У 2000 році закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальність «Фармація» та здобула кваліфікацію провізор.

Трудову діяльність розпочала з серпня 2000 року на посаді провізора – інтерна в Обласному державному підприємстві «Фармація»

З лютого 2005 року по травень 2006 року працювала на посаді провізора аптечного складу ТОВ «Альфа медіка».

З червня 2006 року по січень 2009 року – головний фахівець, державний інспектор Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Дніпропетровській області.

З січня 2009 року по червень 2010 року – начальник відділу державного контролю за виробництвом та ввезенням лікарських засобів Дніпропетровської обласної Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів.

З липня 2010 року по лютий 2016 року працювала на посаді заступника начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Дніпропетровській області.

З лютого 2016 року призначена на посаду заступника начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області – начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

У лютому 2017 року закінчила Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та здобула кваліфікацію магістр державного управління за спеціальністю «Державне управління»

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку