Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли у І кварталі 2021 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області

Опубліковано 02.04.2021 о 09:44

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

 

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області (далі – Служба) звітує про роботу із зверненнями громадян, що надійшли у І кварталі 2021 року.

За період з 01 січня по 31 березня 2021 року до Служби надійшло 1 звернення від громадянина на особистому прийомі – скарга, що на 1 менше порівняно з І кварталом 2020 року. З урахуванням колективних звернень всього до Служби звернувся 1 громадянин (чоловік).

У зверненні громадянина було порушено питання медичних виробів.

Звернення громадянина було розглянуто Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян», а саме: звернення було вирішено позитивно.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку