Порядок звернення за публічною інформацією

Опубліковано 26.07.2018 о 17:36

ПОРЯДОК

звернення за публічною інформацією до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області

 

1. Запитувач інформації має право доступу в робочий час до спеціального місця у приміщенні Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області (далі – Служба) для роботи запитувачів публічної інформації із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями, обладнаного відповідною оргтехнікою та забезпеченого необхідною кількістю канцелярського приладдя та бланків запитів на інформацію.

2. Запитувач інформації має право звернутися до Служби із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причин подання запиту.

3. Запит на інформацію може бути індивідуальним чи колективним.

4. Запитувач інформації може подати запит в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

5. Запитувач інформації може подавати запит у довільній формі.

6. Запит на інформацію має містити:

1) ім’я (найменування запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

7. З метою спрощення процедури оформлення письмового запиту на інформацію запитувач може подавати запит шляхом заповнення відповідної форми запиту на інформацію, яку можна отримати в приміщенні Служби.

8. Запитувач інформації може звернутися до Служби із запитом на інформацію під час особистого прийому посадовими особами Служби, за телефоном та факсом, а також на електронну адресу Служби.

9. У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) запитувач не може подати письмовий запит на інформацію, його має оформити відповідальна особа, обов’язково зазначивши в запиті свою посаду, ПІБ, контактний телефон, та під розпис надати копію запиту запитувачу, який його подав.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку