Загальна інформація

Опубліковано 24.12.2018 о 15:36

Закон України Про запобігання корупції від 14 жовтня 2014 р. № 1700-VIII

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

Про відомі Вам факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Державної служби  з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області (далі – Служба) за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною,  Ви можете надати відповідне повідомлення.

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції».

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Служби як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Для надання можливості розпочати перевірку повідомлення повинно мати такі реквізити:                                                                                                                                            

–  прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

– текст повідомлення, що містить детальну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України “Про запобігання корупції”, яка може бути перевірена;

– прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Інформація може надаватися також анонімно.

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Водночас, відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

Інформація у повідомленні про факти порушення посадовими особами органів Держлікслужби  вимог Закону України «Про запобігання корупції» має містити одну або декілька з таких ознак:

– порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;

– не вжиття заходів запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

– порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;

– порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;

– порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;

– недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;

– порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;

– порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;

– порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

Зразок повідомлення

Звертаємо Вашу увагу, повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за

собою відповідальність, передбачену законодавством України.

Розгляд повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до підпункту 9 пункту 5 Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2020 року № 546, здійснює уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції.

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною,

Ви можете надати відповідне повідомлення:

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками – Бутрін Олександр Адольфович,
03115 м. Київ, пр. Перемоги, 120А, телефони: +380 (44) 422-55-02 , електронна адреса: anticor@dls.gov.ua; Butrin_OA@dls.gov.ua, сайт: https://www.dls.gov.ua.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області – Шилюк Людмила Леонідівна, вул. Преображенська, 2,  м. Кропивницький, 25006, телефон 0522 32 14 41, електронна адреса: dls.kr@dls.gov.ua; Shyliuk_LL@dls.gov.ua.

Крім того, повідомлення про корупцію можна вкинути у скриньку «Для подання заяв та скарг на корупційні дії» безпосередньо на вході до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області або передати на особистому прийомі.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку