Біографія заступника начальника служби – Кобелєва Д.І.

Опубліковано 05.05.2020 о 13:21

Кобелєв Дмитро Іванович, народився 10 січня 1985 року в селищі міського типу Новопсков, Новопсковського району Луганської області, Україна.

З вересня 1992 по липень 2002 року навчався у Новопсковській загальноосвітній школі, де і одержав атестат про повну середню освіту.

З вересня 2002 року по червень 2007 року навчався у Національному фармацевтичному університеті м. Харків, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фармація» та здобу кваліфікацію – провізор.

З вересня 2007 по червень 2008 року навчався у Національному фармацевтичному університеті де отримав другу вищу освіту за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація» та здобу кваліфікацію – фахівець із стандартизації, сертифікації та якості.

Трудову діяльність розпочав у 2005 році, працював спочатку фармацевтом, а потім провізором в товаристві з обмеженою відповідальністю «Аптека 450» місто Харків.

З липня по грудень 2008 року працював на посаді головного спеціаліста – державного інспектору Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Луганській області.

У січні 2009 року за результатом конкурсу був призначений на посаду головного спеціаліста сектору з організації державного контролю якості медичної продукції Луганської обласної державної інспекції з контрою якості лікарських засобів та 05.01.2009 року була складена присяга державного службовця.

У березні 2009 року був переведений на посаду головного спеціаліста сектору за дотриманням ліцензійних умов Луганської обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів.

У січні 2010 року переведений на посаду головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Луганської обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів.

У серпні 2010 року призначений на посаду головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Луганській області.

У грудні 2011 року переведений на посаду головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Луганській області.

У червні 2015 року переведений на посаду начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Луганській області.

У січні 2016 року переведений на посаду завідувача сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Луганській області.

У вересні 2016 року переведений на посаду завідувача сектору державного контролю сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області.

У лютому 2020 року призначено на посаду заступника начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку