Реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг

Опубліковано 27.01.2023 о 14:00

До відома! Щодо подання інформації до Реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг

 

Для покращення зручності та спрощення процесу введення в обіг медичних виробів та їх подальшого обігу, в Україні запрацював електронний Реєстр осіб відповідальних за введення в обіг медичних виробів.

В публічному доступі Реєстр осіб відображається на офіційному вебсайті Держлікслужби, із забезпеченням можливості зручного пошуку інформації в Реєстрі осіб відповідно до заданих параметрів пошуку, одночасно є можливість обміну даними через інтерфейс прикладного програмування (АРІ) через єдину платформу Мінцифри.

Доступ до Реєстру осіб надається лише через офіційний вебсайт Держлікслужби: dls.gov.ua, в розділі «Ринковий нагляд», підрозділі «Реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг».

 

26.01.2023 набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 21.12.2022 № 2311 «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг, форми повідомлень, переліку відомостей, які зберігаються в ньому, та режим доступу до них», яким передбачено функціонування в електронному форматі Реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг  як публічного електронного реєстру.

Звертаємо увагу, що до 10.04.2023 встановлено перехідний період стосовно можливості подання повідомлення наведеного у додатку до наказу в паперовому вигляді та на електронному носії з розширенням .xls (завантажити додаток).

У разі виникнення питань до роботи Реєстру пропозиції та зауваження надсилати на електронну адресу mv@dls.gov.ua

 

Реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг

 

З Інструкцією користувача можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1IKeCsqTZsWVr4qb2GW09MGumCbClf1lD/view.

 

Кабінет користувача знаходиться:

https://citizen-portal-drmv-main.apps.system.registers.moz.gov.ua/login

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку