Перелік видів публічної інформації

Опубліковано 26.07.2018 о 17:36

ПЕРЕЛІК

видів публічної інформації, розпорядником якої є Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області

 

1. Інформація про Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.

1.1. Функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.

1.2. Інформація про організаційну структуру, адреси, прізвища, імена, по батькові керівників Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області, керівників структурних підрозділів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.

1.3. Функції структурних підрозділів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.

2. Інформація про діяльність Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області  (загальні питання).

2.1. Плани роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.

2.2. Звіти про виконання планів роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.

Накази Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області (крім внутрішньоорганізаційних).

Інформація про доступ до публічної інформації

4.1. Порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень розпорядників інформації, дій чи бездіяльності.

4.2. Звіти щодо задоволення запитів на публічну інформацію.

4.3. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію.

5. Інформація щодо державного контролю якості лікарських засобів

5.1. Розпорядження Держлікслужби про заборону, тимчасову заборону обігу лікарських засобів.

5.2. Плани перевірок додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо якості лікарських засобів у процесі їх виробництва, зберігання, реалізації (торгівлі) та медичного застосування.

6. Інформація щодо державного регулювання оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами

6.1. Плани перевірок додержання суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

7. Інформація щодо ринкового нагляду медичних виробів

7.1. Секторальні плани.

8. Інформація з антикорупційної діяльності

8.1. Інформація про організацію виконання окремих заходів щодо запобігання і протидії корупції.

8.2. Реєстр працівників Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

8.3. План роботи по запобіганню та виявленню корупції.

8.4. Звіт про діяльність по запобігання та виявлення корупції.

9. Інформація з питань кадрової роботи та державної служби

9.1. Перелік вакансій.

9.2. Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, порядок проведення іспиту.

10. Інформація з питань планово-фінансової діяльності, матеріально-технічного забезпечення

10.1. Інформація, пов’язана з проведенням процедур закупівель, яка підлягає оприлюдненню відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель».

11. Інформація про розгляд звернень громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області

11.1. Аналітично-звітна інформація щодо стану розгляду звернень громадян.

11.2. Графік прийому громадян.

11.3. Порядок прийому громадян.

12Інформація з питань організації контролю, дисципліни виконання завдань, визначених актами законодавства, актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України

13. Інформація з питань бухгалтерського обліку

13.1. Інформація щодо структури, обсягів та стану використання бюджетних коштів за програмою КПКВК 2302010 «Керівництво та управління у сфері лікарських засобів» з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету.

14. Інформація про адміністративні послуги, що надаються Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області

14.1. Перелік адміністративних послуг, які безоплатно надаються Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.

14.2. Стандарт надання адміністративної послуги Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області  з видачі висновку про якість ввезених лікарських засобів.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку