Перелік відомостей що відноситься до службової інформації

Опубліковано 26.07.2018 о 17:36

Перелік

відомостей, що становлять службову інформацію Державної служби з лікарських

засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області.

1. Внутрівідомча службова кореспонденція, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області.

2. Листи, довідки, висновки та інші документи (у тому числі внутрівідомчі), які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров’ю населення, репутації та правам інших осіб, призвести до розголошення конфіденційної інформації, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів, тощо.

3. Відомості щодо суб’єктів господарювання про вжиті заходи на виконання Розпоряджень Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області.

4. Відомості щодо суб’єктів господарювання, отримані:

4.1. в результаті здійснення державного контролю за дотриманням:

– вимог законодавства щодо забезпечення якості та безпеки лікарських засобів на всіх етапах обігу;

– ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

4.2. за результатами державного ринкового нагляду щодо безпеки медичних виробів.

5. Відомості щодо розгляду матеріалів отриманих у ході здійснення заходів, визначених у пунктах 4 цього Переліку, та відомості щодо фахівців, які їх здійснювали.

6. Відомості про роботу з інформацією в комп’ютерних мережах про порядок виготовлення, облік та зберігання паролів, які використовуються.

7. Відомості, отримані в процесі службових розслідувань з питань протидії корупції, до моменту прийняття рішень.

8. Відомості отримані під час співпраці з органами державної влади, правоохоронними органами, юридичними та фізичними особами, якщо вони стосуються протидії корупції та можуть завдати шкоду інтересам третіх осіб, органам досудового слідства, суду.

9. Відомості, що містять службову інформацію органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку