Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

Опубліковано 26.09.2016 о 14:37

До службової інформації, розпорядником якої є Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області відноситься:

  1. Інформація, отримана під час співпраці з органами державної влади, правоохоронними органами, юридичними та фізичними особами, працівниками Держлікслужби, її територіальних органів, установ та організацій, якщо вона стосується запобігання корупційним та злочинним проявам та може завдати шкоду інтересам третіх осіб, органів дізнання, слідства, суду.
  1. Відомості, одержані із звернень про особисте життя громадян без їх згоди чи відомостей, що становлять державну або іншу таємницю, яка охороняється законом, та іншої інформації, якщо це ущемляє права та законні інтереси громадян.
  1. Інформація щодо даних про заявника (встановлення психічного стану заявника, медична довідка про стан здоров’я тощо).
  1. Відомості, що містяться в особових справах та трудових книжках працівників.
  1. Відомості, що розкривають зміст угод, договорів, контрактів, які за домовленістю сторін вважаються конфіденційними.
  1. Відомості, які містять інформацію підприємств, установ та організацій стосовно їх комерційної, господарсько-фінансової діяльності, економічного становища.
  1. Внутрішньовідомча службова кореспонденція, доповідні записки тощо.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку