Біографія начальника – Андрієнко Н.В.

Опубліковано 06.05.2020 о 18:54

Андрієнко Наталія Володимирівна народилась 29 червня 1984 року у м. Глобине Полтавської області.

У 2001 році закінчила Глобинську ЗОШ № 1 I-III ступенів імені В.Є. Курченка з відзнакою.

У 2006 році закінчила Національний фармацевтичний університет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фармація» та здобула кваліфікацію провізора.

У 2007 році закінчила Національний фармацевтичний університет з відзнакою, здобула кваліфікацію магістра з управління якістю за спеціальністю «Якість, стандартизація і сертифікація».

У 2009 році закінчила Кременчуцький державний політехнічний університет ім. Михайла Остроградського, здобула кваліфікацію менеджера – економіста за спеціальністю «Менеджмент організацій».

У 2018 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з відзнакою за спеціальністю «Державне управління» та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Трудову діяльність розпочала з серпня 2006 року по червень 2007 року на посаді провізора- інтерна аптеки № 28 ТОВ «Аптека № 28» м. Харків/

З серпня по вересень 2007 року – провізор ЦРА № 109 ПОКП «Полтавафарм», м. Глобине, Полтавська область.

З вересня 2007 року по січень 2008 року – головний фахівець – провізор Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Полтавській області, с. Розсошенці, Полтавський район, Полтавська обл.

З січня 2008 року по січень 2009 року – провідний фахівець державний інспектор Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Полтавській області, с. Розсошенці, Полтавський район, Полтавська обл.

З січня по березень 2009 року – головний фахівець сектору по запобіганню обігу фальсифікованих і субстандартних лікарських засобів Полтавської обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, с. Розсошенці, Полтавський район, Полтавська обл.

З березня по липень 2009 року – головний спеціаліст сектору з організації державного контролю якості лікарських засобів засобів Полтавської обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, с. Розсошенці, Полтавський район, Полтавська обл.

З липня 2009 року по січень 2010 року – завідувач сектору з організації державного контролю якості лікарських засобів Полтавської обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, с. Розсошенці, Полтавський район, Полтавська обл.

З січня по жовтень 2010 року – заступник начальника інспекції – начальник відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Полтавської обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, с. Розсошенці, Полтавський район, Полтавська обл.

З жовтня по грудень 2010 року – заступник начальника інспекції – начальник відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Полтавській області, с. Розсошенці, Полтавський район, Полтавська обл.

З грудня 2010 року по грудень 2011 року – заступник директора ТОВ «ФК» Провізор» м. Полтава.

В грудні 2011 року – головний спеціаліст відділу медичних кадрів управління лікувально – профілактичної допомоги населенню та охорони здоров’я Головного управління охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, м. Полтава.

З грудня 2011 року по вересень 2016 року – начальник Державної служби з лікарських засобів у Полтавській області, с. Розсошенці, Полтавський район, Полтавська обл.

З 2016 року по теперішній час – член атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області.

З 2017 року по теперішній час – член Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській обласній державній адміністрації.

З 2014 року по теперішній час – член колегії Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації.

Відповідно до наказу Держлікслужби від 29 вересня 2016 року № 213-к переведена на посаду начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку