Проведення конкурсу 13 листопада 2019 року

Опубліковано 28.10.2019 о 11:21

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття посади заступника начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (1 вакантна посада)

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (2 вакантні посади)

 

 

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА

НАРКОТИКАМИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

28.10.2019

м. Київ

№ 125-К

Про оголошення конкурсу

на зайняття вакантних посад

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області:

– головний спеціаліст відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (2 вакантні посади).

2. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області:

– заступник начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (1 вакантна посада).

3. Затвердити умови проведення конкурсу згідно із додатками 1– 3.

4. Головному спеціалісту з питань персоналу К.Педченко забезпечити проведення конкурсу на зайняття посад державної служби відповідно Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (зі змінами внесеними згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 року № 844).

5. Провести конкурс кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби з 13 листопада 2019 року.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о.начальника                                                                                          Владислав ПЕТРОСОВ

Переглянути документ

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку