Інформація щодо реквізитів доходних рахунків державного бюджету за кодом класифікації доходів бюджету 22012000 «Плата за видачу дозволів на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів»

Опубліковано 17.01.2020 о 10:44

Відповідно до пункту 6 Порядку видачі дозволів на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.1997 № 146, за оформлення і видачу дозволу та здійснення контролю за обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на експорт або імпорт яких видано відповідний дозвіл, крім експорту сірчаної та соляної кислоти, справляється плата у розмірі одного відсотка вартості контракту на імпортні операції і двох відсотків вартості контракту на експортні операції.

За оформлення і видачу дозволу на експорт сірчаної та соляної кислоти і здійснення контролю за їх обігом з підприємств-виробників цих кислот справляється плата у розмірі 0,2 відсотка вартості відповідного контракту.

Плату за видачу дозволу необхідно здійснювати на рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету за кодом бюджетної класифікації 22012000 «Плата за видачу дозволів на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

Інформація про реквізити доходних рахунків державного бюджету за кодом класифікації доходів бюджету 22012000 «Плата за видачу дозволів на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» у розрізі адміністративно-територіальних одиниць України знаходиться на вебпорталі Державної казначейської служби України за посиланням: https://www.treasury.gov.ua/ua#territorial-bodies.

Наприклад.

На вебпорталі https://www.treasury.gov.ua/ua#territorial-bodies у розділі «Пошук реквізитів доходних рахунків» у вікнах «Регіон» та «Район, місто обл. значення та ОТГ» вибрати потрібні значення. У вікні «Найменування податку, збору, платежу» зазначити «плата за видачу дозволів на право ввезення», у вікні «Вид бюджету» вибрати значення «державний бюджет» та натиснути кнопку «знайти».

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку