Символіка Держлікслужби

Опубліковано 06.12.2021 о 10:39

Емблемою Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками є круглий срібний щит, у центр якого вміщено зелену чашу, оповиту двома зміями такого ж кольору, над чашею – малий Державний Герб України. Щит обрамлено срібним картушем з вісьмома волютами. Допускається використання емблеми без картуша.

Прапором Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками є прямокутне полотнище зеленого кольору зі співвідношенням ширини до довжини 2:3. У верхній лівій чверті прапора розміщено дві рівновеликі горизонтальні смуги синього та жовтого кольорів, у центрі вільного поля полотнища – емблему Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (без картуша). Висота емблеми становить 1/2 ширини полотнища. Обидві сторони полотнища прапора дзеркально ідентичні.

Емблема та прапор Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками затвверджені  Указом Президента України від 06.10.2021 № 509/2021 та є офіційними відмітними символами Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками що вказують на належність до Держлікслужби.

Наказ від 28.12.2021 № 1430 «Про порядок використання символіки Держлікслужби»

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

НАКАЗ

__28 грудня 2021___                                        Київ                               №__1430__

 

Про порядок використання

символіки Держлікслужби

На виконання Указу Президента України від 6 жовтня 2021 року № 509/2021 «Про символіку Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками» (далі – Указ Президента України)

НАКАЗУЮ:

  1. Сектору управління ресурсами забезпечити розміщення емблеми та встановлення прапору Держлікслужби у службовому кабінеті Голови, у залі засідань та на фасаді адміністративної будівлі.
  2. Керівникам територіальних органів Держлікслужби забезпечити розміщення емблеми та встановлення прапору Держлікслужби на адміністративних будинках, де розміщуються територіальні органи.
  3. Дозволити працівникам апарату Держлікслужби, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери її управління, відтворення зображень емблеми і прапора Держлікслужби в друкованому одноколірному варіанті та в розмірах, що відповідають меті їх застосування, із додержанням встановлених пропорцій, відповідно до Указу Президента України.
  4. Зображення емблеми і прапора Держлікслужби може відтворюватися на друкованій рекламно-інформаційній та сувенірній продукції, у кіно-, відео- і фотоматеріалах, що видаються (виготовляються) Держлікслужбою або на її замовлення.
  5. Управлінню комунікацій забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держлікслужби.
  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Владислава ЦІЛИНУ.

Голова                                                                                   Роман ІСАЄНКО

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку