Скасування проведення конкурсу на зайняття вакантних посад

Опубліковано 24.10.2019 о 10:01

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА

НАРКОТИКАМИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

23.10.2019

м. Київ

124-К

 

Про скасування проведення конкурсу

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, на підставі виникнення проблем з технічним обслуговуванням (некоректне відображення розміщених вакансій) Єдиного порталу вакансій державної служби

НАКАЗУЮ:

1. Скасувати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області, оголошеного відповідно до наказу Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області від 16.10.2019 № 117-К «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад».

2. Скасувати наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області від 16.10.2019 № 117-К «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад».

3. Головному спеціалісту з питань персоналу К. Педченко забезпечити оприлюднення оголошення про скасування конкурсу на зайняття вакантних посад на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області, довести до відома кандидатів на зайняття посади, які виявили бажання взяти участь у конкурсі та відобразити відповідну інформацію на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.

4.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 В.о. начальника                                                                                                                                                                                                              Владислав ПЕТРОСОВ

Переглянути документ

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку