Скасування проведення конкурсу на зайняття вакантних посад

Опубліковано 24.10.2019 о 10:01

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА

НАРКОТИКАМИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

23.10.2019

м. Київ

124-К

 

Про скасування проведення конкурсу

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, на підставі виникнення проблем з технічним обслуговуванням (некоректне відображення розміщених вакансій) Єдиного порталу вакансій державної служби

НАКАЗУЮ:

1. Скасувати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області, оголошеного відповідно до наказу Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області від 16.10.2019 № 117-К «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад».

2. Скасувати наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області від 16.10.2019 № 117-К «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад».

3. Головному спеціалісту з питань персоналу К. Педченко забезпечити оприлюднення оголошення про скасування конкурсу на зайняття вакантних посад на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області, довести до відома кандидатів на зайняття посади, які виявили бажання взяти участь у конкурсі та відобразити відповідну інформацію на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.

4.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 В.о. начальника                                                                                                                                                                                                              Владислав ПЕТРОСОВ

Переглянути документ

 

 

 

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку