Перелік відомостей що відноситься до службової інформації в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області

Опубліковано 26.07.2018 о 17:36

                                                                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державної служби з
лікарських засобів та контролю
за наркотиками у Сумській області
від 13.09.2016 №19

                                                                                                       

 

Перелік

категорій відомостей, що містять службову інформацію в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області

 

  1. Внутрівідомча службова кореспонденція, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності Держлікслужби України або здійсненням контрольних, наглядових функцій Держлікслужби України, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.
  2. Листи, довідки, висновки та інші документи (в тому числі внутрівідомчі), які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров’ю населення, репутації та правам інших осіб, призвести до розголошення конфіденційної інформації, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів тощо.
  3. Відомості про суб’єктів господарювання, отримані в результаті здійснення державного нагляду (контролю) якості та безпеки лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, медичної техніки і виробів медичного призначення, а також відомості щодо перевірок додержання ліцензійних умов суб’єктами господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
  4. Відомості, що містять службову інформацію органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
  5. Відомості про роботу з інформацією в комп’ютерних мережах:

5.1. Інформація, яка містить відомості про порядок виготовлення, облік та зберігання паролів, ключів та ідентифікаторів, які використовуються в комп’ютерних мережах, де обробляється інформація.

5.2. Інформація, яка містить відомості про структуру, складові частини, технічні характеристики, ключові дані криптографічних засобів захисту інформації.

5.3. Інформація, яка містить відомості щодо результатів перевірок автоматизованої інформаційної системи або її елементів стосовно наявності уразливих місць та результатів усунення виявлених недоліків.

  1. Відомості, отримані в процесі службових розслідувань з питань протидії корупції, до моменту прийняття щодо них рішення.
  2. Інформація отримана під час співпраці з органами державної влади, правоохоронними органами, юридичними та фізичними особами, працівниками системи Держлікслужби України, якщо вона стосується протидії корупції та може завдати шкоду інтересам третіх осіб, органів досудового слідства, суду.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку