Команда

Опубліковано 01.01.2021 о 17:13

Носенко Ірина Іванівна – В.о. начальника служби.

Декларація

  • +380 (472) 66-38-95
  • +380 (472) 63-04-13

Біографія:

Носенко Ірина Іванівна народилася 24 лютого 1971 року в м. Черкаси.

У 1994 році закінчила Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Фармація», отримала кваліфікацію провізор.

З серпня 1994 року працювала на посаді провізора-інтерна  Центральної районної аптеки № 3, м. Черкаси.

З жовтня 1994 по червень 1995 – провізор-інтерн аптеки № 27 м. Львів

З травня 1996 року по грудень 1997 року –  провізор-аналітик контрольно-аналітичної лабораторії обласного державного комунального підприємства ”Фармація”.

З січня 1998 по січень 2016 працювала в системі державного контролю якості лікарських засобів на посадах:

  • провізора-аналітика; спеціаліста першої категорії; головного спеціаліста; головного фахівця інспектора державного Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Черкаській області;
  • головного спеціаліста сектору за дотриманням ліцензійних умов; головного спеціаліста сектору з організації державного контролю якості лікарських засобів і медичної продукції; головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Черкаської обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів;
  • головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Черкаській області;
  • головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції; головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Черкаській області.

З січня по вересень 2016 року – завідувач сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Черкаській області.

З вересня 2016 року переведена на посаду завідувача сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів‚ медичної продукції та обігу наркотичних засобів‚ психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області.

З серпня 2019 року виконує обов’язки начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку