Перелік відомостей, що становлять службову інформацію

Опубліковано 26.07.2018 о 17:36

ПЕРЕЛІК

відомостей, що становлять службову інформацію в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області

 

  1. Внутрішня службова кореспонденція, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області.
  2. Листи, довідки, висновки та інші документи, які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров’ю населення, репутації та правам інших осіб, призвести до розголошення конфіденційної інформації, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів тощо.
  3. Відомості про суб’єктів господарювання, що надходять до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області щодо отримання ліцензії в Держлікслужбі з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами тощо.
  4. Відомості про суб’єктів господарювання, отримані в результаті здійснення державного нагляду (контролю) якості та безпеки лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, медичної техніки і виробів медичного призначення, ліцензування господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, проведення ринкового нагляду.
  5. Відомості, що містять службову інформацію органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
  6. Відомості про роботу з інформацією в комп’ютерних мережах:

6.1. Інформація, яка містить відомості про порядок виготовлення, облік та зберігання паролів, ключів та ідентифікаторів, які використовуються в комп’ютерних мережах, де обробляється інформація.

6.2. Інформація, яка містить відомості щодо результатів перевірок автоматизованої інформаційної системи або її елементів стосовно наявності уразливих місць та результатів усунення виявлених недоліків.

  1. Відомості, отримані в процесі службових розслідувань з питань протидії корупції, до моменту прийняття щодо них рішення.
  2. Інформація отримана під час співпраці з органами державної влади, правоохоронними органами, юридичними та фізичними особами, працівниками Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області, якщо вона стосується протидії корупції та може завдати істотну шкоду інтересам третіх осіб, органів досудового слідства, суду.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку