ЗВІТ за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області

Опубліковано 10.01.2020 о 16:00

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Державної служби з

лікарських засобів та контролю за

наркотиками у Чернігівській

області

_________ Світлана СОКОЛОВА

“_10__”_січня______2020 рік

 

 

 

ЗВІТ

за результатами оцінки корупційних ризиків

у діяльності Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області (далі – Служба)

 

Відповідно до вимог Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України  28 грудня 2016 року за № 1718/29848 було визначено та проведено оцінку виявлених корупційних ризиків.

При ідентифікації корупційних ризиків у діяльності Служби здійснювалося вивчення та аналіз організаційної структури  Служби, посадових інструкцій працівників Служби та положень про структурні підрозділи Служби. З урахуванням завдань, повноважень, які передбачені у діяльності Служби, було ідентифіковано та оцінено такі корупційні ризики:

1) можлива наявність корупційних чинників у організаційно-розпорядчих документах;

2) можливе непрозоре проведення процедур державних закупівель, списання матеріально-технічних засобів;

2) можливе втручання в процедуру конкурсного відбору (вплив на членів конкурсної комісії або адміністратора);

3) можливі порушення процедур при наявності конфлікту інтересів під час проведення планування, проведення процедур державного нагляду (контролю). Неповідомлення посадовою особою про наявність конфлікту інтересів при проведенні перевірки.

За результатами оцінки корупційних ризиків було підготовлено пропозиції щодо заходів із усунення (зменшення) рівня виявлених корупційних ризиків, які викладені в таблиці оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення, що додається.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку