Перелік відомостей що відноситься до службової інформації

Опубліковано 26.07.2018 о 17:36

ПЕРЕЛІК

відомостей, що містять службову інформацію в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками

в Івано-Франківській області

 

 1. Внутрівідомча службова кореспонденція, доповідні записки,рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області (далі Служба).
 2. Листи, довідки, висновки та інші документи (в тому числі внутрівідомчі), які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров’ю населення, репутації та правам інших осіб, призвести до розголошення конфіденційної інформації, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів тощо.
 3. Відомості про суб’єктів господарювання, отримані в результаті державного ринкового нагляду щодо безпеки медичних виробів та здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства щодо:

-якості та безпеки лікарських засобів, в тому числі медичних імунобіологічних препаратів, наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів;

-виконання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

 1. Відомості, що містять службову інформацію органів державної влади,місцевого самоврядування,підприємств, установ і організацій.
 2. Відомості щодо розгляду матеріалів, отриманих у ході здійснення заходів, визначених пунктом 3 цього Переліку, та відомості щодо фахівців, які їх здійснювали.
 3. Листування з правоохоронними органами, управлінням Держспецзвязку, іншими установами чи організаціями щодо документів з грифом«Для службового користування».
 4. Відомості організаційного характеру щодо мобілізаційної роботи без зазначення інформації про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, а також відомості за окремими показниками про порядок фінансування заходів з мобілізаційної підготовки, розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам оборони держави, охорони громадського порядку, національній безпеці.
 5. Відомості, отримані в процесі службових розслідувань з питань протидії корупції, до моменту прийняття щодо них рішень.
 6. Відомості про облік та зберігання паролів, ключів працівників Служби, які використовуються в ком’ютерних мережах, де обробляється інформація.
 7. Відомості про технічний захист інформації з обмеженим доступом:

10.1. Обстеження,категоріювання приміщень та об’єктів інформаційної діяльності, інформаційно-телекомунікаційних систем і копіювально-розмножувальної техніки.

10.2. Експлуатація автоматизованих систем для обробки інформації з обмеженим доступом.

10.3. Проведення вимірювань комплексних систем захисту інформації автоматизованих систем для обробки інформації з обмеженим доступом.

10.4. Експертні висновки комплексної системи захисту інформації в автоматизованих системах класу 1,2.

 1. Інші відомості, що становлять службову інформацію і можуть міститися в інших документах з організації діяльності Служби, перелік яких визначається наказом начальника Служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку