Інформація щодо очищення влади

Опубліковано 26.12.2018 о 14:02

 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

 

02.06.2015 м. Суми № 73

 

Про проведення перевірки, передбаченої
Законом України «Про очищення влади»
в Державній службі з лікарських засобів у
Сумській області

 

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563

 

НАКАЗУЮ 

1. Провести в Державній службі з лікарських засобів у Сумській області перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», визначивши 02 червня 2015 року днем початку проведення перевірки щодо осіб, які займають посади: головних спеціалістів відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції, головного спеціаліста з управління персоналом, головного спеціаліста – юрисконсульта, завідувача сектору – головного бухгалтера, головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку, економіки та організаційного забезпечення.

2. Визначити головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Придуху М.М. відповідальною за проведення перевірки.

3. Головному спеціалісту – юрисконсульту Холкіну М.В. забезпечити оприлюднення цього наказу у день його підписання шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів у Сумській області.

4. Головному спеціалісту відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Придусі М.М. забезпечити ознайомлення з цим наказом осіб, які підлягають перевірці.6. Особам, які підлягають перевірці, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати головному спеціалісту відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Придусі М.М., власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них.

5. Головному спеціалісту відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Придусі М.М надавати інформацію про початок проходження перевірки відповідною особою та копії її заяви і декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) головному спеціалісту – юрисконсульту Холкіну М.В. для розміщення на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів у Сумській області протягом трьох днів після одержання заяви.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. начальника служби С.М. Говтва

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку