01.11.2023. Повідомлення Федеральної комісії із захисту від санітарних ризиків, Комісія з доказів та управління ризиками Мексики (COFEPRIS) щодо виявлення фальсифікованого препарату з маркуванням Apixaban (Pixabin), 5 mg

Опубліковано 01.11.2023 о 16:03

Повідомлення Федеральної комісії із захисту від санітарних ризиків, Комісія з доказів та управління ризиками Мексики (COFEPRIS) щодо виявлення фальсифікованого препарату з маркуванням Apixaban (Pixabin), 5 mg

Reference Number: 40/2023

До Держлікслужби надійшла інформація Федеральної  комісії із захисту від санітарних ризиків, Комісія з доказів та управління ризиками Мексики (COFEPRIS) щодо виявлення фальсифікованого препарату з маркуванням Apixaban (Pixabin), 5 mg, всі серії, таблетки, виробництва LABORATORIOS MARCEL,S.A DE C.V.

На препараті вказано помилковий номер реєстраційного свідоцтва, а виробник не має ліцензії на виготовлення продукції. У такому випадку, сировина, що використовується відповідно до умов технологічного процесу невідома, крім того, при аналітичних дослідженнях встановлено, що діюча речовина (Apixaban) відсутня.

Відомості з державного реєстру лікарських засобів в Україні, станом на 01.11.2023

В Україні зареєстровано лікарські засоби з МНН Apixaban інших виробників.

 

До уваги! Якщо у вас виникли додаткові запитання або ви хочете повідомити про інциденти, зокрема щодо фальсифікованих лікарських засобів, звертайтесь до Держлікслужби (dls@ dls.gov.ua).

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку