07.06.2023 Повідомлення від Агентства з регулювання охорони здоров’я Бразилії (Anvisa) щодо виявлення підробленого продукту з маркуванням Ozempic 1mg.

Опубліковано 08.06.2023 о 16:56

         До Держлікслужби надійшла інформація від Агентства з регулювання охорони здоров’я Бразилії (Anvisa) щодо виявлення підробленого продукту з маркуванням Ozempic 1mg.

Reference Number:  BR/ Falsificação/274.2.0

Інформація від компанії, яка зареєструвала ЛЗ, Novo Nordisk Farmacêutica Do Brasil Ltda (82.277.955/0001-55), про виявлення на ринку одиниць зазначеної серії з характеристиками, відмінними від тих, що містяться в оригінальному препараті, а саме: концентрація та мова, що свідчить про підробку. Інспекційні дії застосовуються лише до одиниць, що належать до серії MP5C960, що містять у своїй вторинній упаковці концентрацію 1 mg та виклад інформації іспанською мовою, яка відрізняється від оригінальної серії.

Згідно з Державним реєстром лікарських засобів України, станом на 07.06.2023, препарат Ozempic 1mg виробництва  Novo Nordisk Farmacêutica Do Brasil Ltda, Бразилія,   в Україні як лікарський засіб незареєстрований.

До уваги!

Якщо у вас виникли додаткові запитання або ви хочете повідомити про інциденти, зокрема щодо фальсифікованих лікарських засобів, звертайтесь до Держлікслужби (dls@ dls.gov.ua).

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку