17.08.2021 Увага! Інформація стосовно реалізації через мережу інтернет лікарських засобів з маркуванням іноземною мовою, що офіційно не ввозилися на територію України.

Опубліковано 17.08.2021 о 14:00

Увага! Інформація стосовно реалізації через мережу інтернет лікарських засобів з маркуванням іноземною мовою, що офіційно не ввозилися на територію України.

Держлікслужба прагне захищати споживачів від ризиків для здоров`я, пов`язаних із незаконною реалізацією лікарських засобів, в тому числі через мережу інтернет.

Враховуючи, що походження, шляхи надходження та умови зберігання таких препаратів невідомі, визначити якість та безпечність – неможливо, така продукція є небезпечною та може нести потенційну загрозу життю та здоров’ю населення.

До Держлікслужби надійшла інформація від Представництва «Євромедекс Франс» в Україні, що є офіційним представником заявника П’єр Фабр Медикамент, Франція щодо реалізації через мережу інтернет                           (http://structukr.top) лікарських засобів з маркуванням іноземною мовою «Osteogenon® 830 mg, tabletki powlekane, 40 tabletek powlekanych», серії G04081, виробництва PIERRE FABRE MEDICAMENT PRODUCTION, FRANCE та «Structum® 500 mg, 60 kapsulek», серії G99065, виробництва PIERRE FABRE MEDICAMENT PRODUCTION, FRANCE, що офіційно не ввозилися на територію України.

Інформуємо, що розпорядженням від 11.08.2021 № 6602-001.1/002.0/17-21 Держлікслужба заборонила реалізацію, зберігання та застосування всіх серій вказаних лікарських засобів з маркуванням іноземною мовою та поінформувала Національну поліцію України, Державну фіскальну службу України та Державну митну службу України.

У разі виявлення вищевказаних продуктів просимо інформувати Держлікслужбу та правоохоронні органи.

фото упаковок надані Євромедекс

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку