17.11.2021 (Ref. RPQ/REG/ISF/Alert N°7/2021). Міжнародне повідомлення Всесвітньої організації охорони здоров’я стосовно виявлення в Ісламській Республіці Іран фальсифікованої вакцини COVID-19 VACCINE AstraZeneca (ChAdOx1-S [recombinant]).

Опубліковано 17.11.2021 о 17:17

До Держлікслужби надійшло повідомлення Всесвітньої організації охорони здоров’я стосовно виявлення в Ісламській Республіці Іран фальсифікованої вакцини COVID-19 VACCINE AstraZeneca (ChAdOx1-S [recombinant]).

 

Фальсифікований продукт являє собою повторно заповнені незаконним шляхом використані та утилізовані флакони від оригінальної вакцини COVID-19 VACCINE AstraZeneca (ChAdOx1-S [recombinant]). Металевий ковпачок на зразках фальсифікованої продукції має ознаки розкриття, які вказують на те, що металевий ковпачок знімався для повторного заповнення флакону, після чого був повторно встановлений на флакон.

 

Продукт, щодо якого ВООЗ публікує попередження №°7/2021

Отримані фото

Детальна інформація за посиланням:

https://www.who.int/ru/news/item/04-11-2021-medical-product-alert-n-7-2021-falsified-covid-19-vaccine-astrazeneca

До уваги!

Якщо у вас виникли додаткові запитання або ви хочете повідомити про інциденти, зокрема щодо фальсифікованих лікарських засобів, звертайтесь до Держлікслужби (dls@ dls.gov.ua).

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку