24.03.2022 Повідомлення Федеральної комісії із захисту проти ризиків у сфері санітарного контролю (COFEPRIS), Мексика щодо виявлення фальсифікованого препарату Meropenem, розчин 1 г для ін’єкцій, флакон з порошком, серії К17А812

Опубліковано 24.03.2022 о 14:27

До Держлікслужби надійшла інформація Федеральної комісії із захисту проти ризиків у сфері санітарного контролю (COFEPRIS), Мексика щодо виявлення фальсифікованого препарату Meropenem, розчин 1 г для ін’єкцій, флакон з порошком, серії К17А812.

(Номер документа від 18.03.2022 Reference Number AS No.05/2022)

Попередження про фальсифікований продукт стосується серії К17А812 препарату Meropenem, розчин 1 г для ін’єкцій, флакон з порошком, терміном придатності до 11.2023. Компанія Laboratorios PISA S.A. C.V. підтверджує, що препарат підроблений. Ознаки фальсифікації: на вторинній упаковці є орфографічні помилки, номер партії надрукований чорнилом, місце виробництва та термін придатності не відповідають задекларованому виробником.

Фото фальсифікованого препарату, щодо якого Федеральна комісія із захисту проти ризиків у сфері санітарного контролю (COFEPRIS) публікує попередження та ознаки фальсифікованої продукції:

 

Детальна інформація за посиланням:

https://www.gob.mx/cms/uploads/attachment/file/710363/Alerta_Sanitaria_Meropenem_.pdf

 Зазначений препарат офіційно на територію України не ввозився.

 Згідно з Державним реєстром лікарських засобів України, який знаходиться у вільному доступі (http://www.drlz.com.ua/), станом на 24.03.2022, препарат Meropenem даного виробника в Україні незареєстрований.

 

До уваги!

Якщо у вас виникли додаткові запитання або ви хочете повідомити про інциденти, зокрема щодо фальсифікованих лікарських засобів, звертайтесь до Держлікслужби (dls@ dls.gov.ua).

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку