29.07.2022 Попередження Федерального інституту з лікарських засобів і медичних виробів, Німеччини (Reference Number – DE_BW_01_179_2022) стосовно виявлення фальсифікованого лікарського засобу Amesanir (Allogene ABCB5 Mesenchymale Cells)

Опубліковано 29.07.2022 о 16:44

Компанія Rheacell GmbH & Co KG (далі – Rheacell) поінформувала про розслідування щодо лікарського засобу для передової терапії Amesanir, проведеного аптекою  Sebastian-Apotheke у Nettetal, Німеччина для споживача у третій країні.  На запит Rheacell аптека надіслала фотографію, зроблену клієнтом, як посилання на продукт Amesanir. Rheacell є власником реєстраційного свідоцтва для продукту передової терапії Amesanar (алогенні ABCB5 позитивні  мезенхімальні клітини строми, отримані зі шкіри людини, в іншій упаковці і іншого розміру), номер реєстраційного свідоцтва PEI.A.12060.01.1.

За інформацією компанії Rheacell лікарський засіб  Amesanir постачається виключно для лікарень у Німеччині. Компанія вважає, що цей продукт є підробленим.

 Фото продукту, щодо якого Федеральний інститут з лікарських засобів і медичних виробів Німеччини попереджає щодо фальсифікації:

Згідно з Державним реєстром лікарських засобів України, станом на 19.07.2022,  Amesanir в Україні, як лікарський засіб незареєстрований.

 

До уваги!

Якщо у вас виникли додаткові запитання або ви хочете повідомити про інциденти, зокрема щодо фальсифікованих лікарських засобів, звертайтесь до Держлікслужби (dls@ dls.gov.ua).

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку