Повідомлення про встановлення заборони та поновлення обігу лікарських засобів № 11

Опубліковано 13.02.2019 о 11:25

Керівникам аптечних та лікувальних закладів області

 

До уваги уповноважених осіб!

Надаємо розпорядження Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками про встановлення заборони обігу лікарських засобів.

За наявності, вказаних у розпорядженнях лікарських засобів, повідомити Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області про вжиті заходи щодо виконання розпоряджень.

Інформацію надавати на паперових носіях поштою, за адресою: вул. Преображенська, 2, м. Кропивницький, 25006, з додатками:

а) при вміщенні в карантин додається:

  • копію прибуткової накладної;

б) при поверненні постачальнику додаються:

  • копію прибуткової накладної;
  • копію накладної на повернення.

в) у випадку передачі відходів лікарського засобу на утилізацію або знищення, в двотижневий строк поінформувати Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області та надати копію прибуткової накладної.

При наступних поставках лікарських засобів, вказаних у розпорядженнях, суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбання, реалізації та застосування лікарських засобів, зазначених у розпорядженнях.

У випадку відсутності лікарських засобів, вказаних у розпорядженнях, відповіді надавати в письмовому вигляді не потрібно.

Додатки:

  1. Копія Розпорядження Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 11.02.2019 № 1192-001.1.1/002.0/17-19 на 2 арк.

 

Завантажити повністю повідомлення № 11 від 13.02.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Повідомлення про встановлення заборони та поновлення обігу лікарських засобів № 10

Наступна

Повідомлення про встановлення заборони та поновлення обігу лікарських засобів № 12