ТОВ «Медтронік Україна», яке є уповноваженим представником виробника Ковідієн ЛЛС, США, інформує про добровільне відкликання медичних виробів Матеріал шовний хірургічний Polysorb™, що розсмоктується та Матеріал шовний хірургічний Biosyn™, що розсмоктується

Опубліковано 26.12.2019 о 12:20

ТОВ «Медтронік Україна», яке є уповноваженим представником виробника Ковідієн ЛЛС, США, листом від 19.12.2019 № REG 012 (додається) інформує про добровільне відкликання медичних виробів Матеріал шовний хірургічний Polysorb™, що розсмоктується та Матеріал шовний хірургічний Biosyn™, що розсмоктується, яке проводиться у зв’язку з потенційними проблемами цілісності упаковки, що впливають на бар’єр вологості або стерильності.

Вказана невідповідність стосується лише партій медичних виробів Матеріал шовний хірургічний Polysorb™, що розсмоктується та Матеріал шовний хірургічний Biosyn™, що розсмоктується вказаних у листі ТОВ «Медтронік Україна» від 19.12.2019 № REG 012.

Вищезазначені медичні вироби більше не можуть постачатися, продаватися, а також застосовуватись лікарями. Всі не використані медичні вироби повинні бути повернуті до виробника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку