Оголошення, подання заяв, відповідно до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності"

Опубліковано 13.07.2018 о 17:25


 

Звертаємо увагу заявників, що відповідно до вимог статті 10 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі-Закон), документи, подання яких до органу ліцензування та видача яких органом ліцензування передбачені Законом, можуть бути подані до органу ліцензування та отримані від нього за вибором здобувача ліцензії:

1) нарочно відповідно до пункту 3 частини другої статті 6 та у порядку, встановленому статтею 9 Закону України «Про адміністративні послуги»;

2)   поштовим відправленням з описом вкладення;

3) в електронному вигляді за допомогою телекомунікаційних засобів зв’язку.

Про забезпечення можливості подання документів в електронному вигляді до органу ліцензування та видача ним документів в електронному вигляді за допомогою телекомунікаційних засобів зв’язку буде повідомлено додатково.

Подання до органу ліцензування заяви про отримання ліцензії поштовим відправленням з описом вкладення здійснюється згідно постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 № 270 «Про затвердження Правил надання послуг поштового зв’язку».

Документи для отримання ліцензії, які подані не у спосіб, передбачений п.п. 1 або 2 частини 1 статті 10 Закону, не будуть прийняті до розгляду Держлікслужою.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку