Аудиторська група РIC/S завершила повторну оцінку Держлікслужби

Опубліковано 12.11.2018 о 08:43

22 – 26 жовтня 2018 р. аудиторською групою РIC/S проведена стандартна повторна оцінка Держлікслужби на відповідність вимогам РIC/S. У складі групи працювали Ана Ріта Мартінс (Ana Rita Martins) — Національна агенція лікарських засобів та виробів медичного призначення Португалії, Еллен Чен (Ying Chen Ellen) — Адміністрація харчових продуктів і лікарських засобів Міністерства здоров’я та добробуту Тайваню, Хенінг Петерсен (Petersen Henning Willads) — Агенція з лікарських засобів Данії.

26 жовтня 2018 р. на заключній нараді, яка відбулася в Держлікслужбі, аудиторська група озвучила попередні висновки за результатами повторної оцінки.

В цілому, Держлікслужба отримала позитивну оцінку представників PIC/S, відзначено значний прогрес у функціонуванні системи якості Держлікслужби та чинного законодавства України в сфері обігу лікарських засобів.

Впродовж 2 місяців аудиторською групою PIC/S буде сформовано фінальний звіт щодо результатів аудиту. Відповідно до наданого звіту буде розроблено план коригувальних дій для усунення виявлених в ході аудиту зауважень.

Як зазначив в.о. Голови Держліслужби Роман Ісаєнко, проведений аудит був надзвичайно важливим для відомства, оскільки надані представниками PIC/S рекомендації сприятимуть подальшому вдосконаленню системи якості Держлікслужби та її діяльності загалом.

За матеріалами офіційного сайту Держлікслужби

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба отримала сертифікат щодо відповідності системи управління якістю вимогам стандарту ISO 9001:2015

Наступна

Оцінювання результатів службової діяльності