Відбулася колегія управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації.

Опубліковано 29.12.2018 о 09:04

26 грудня 2018 року, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації С.К. Богатирчук-Кривко, відбулася колегія управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, в якій взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь.

На колегії розглядались питання:

  1. Про хід реформування фінансування системи охорони здоров’я та план першочергових завдань на 2019 рік.
  2. Про стан виконання Плану заходів КМУ з реалізації Концепції реформ фінансування системи охорони здоров’я на період до 2020 року (розпорядження КМУ № 821-р від 15.11.2017 року) у Млинівському, Костопільському, Дубровицькому районах.
  3. Про стан реалізації в області «Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміоресзистетного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року в Рівненській області та плану заходів щодо її реалізації» (розпорядження голови облдержадміністрації від 31.08.2017 року № 489).
  4. Затвердження плану роботи на 2019 рік.

В роботі колегії також взяли участь: начальники відділів охорони здоров’я райдержадміністрацій (міськвиконкомів), головні лікарі обласних лікувально-профілактичних закладів, головні лікарі центральних районних лікарень, головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги, депутати медики обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області інформує!

Наступна

Десяти аптечним закладам Рівненської області у 2018 році анульовано ліцензії на право роздрібної торгівлі лікарськими засобами.