Проведено черговий методично-консультативний семінар

Опубліковано 29.12.2018 о 11:41

Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області 20.12.2018року проведено черговий методично-консультативний семінар для суб’єктів господарської діяльності області. В ході семінару слухачам представлено доповідь щодо результатів роботи у 2018 році Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області та ролі аптечних та лікувально-профілактичних закладів у забезпеченні функціонування «холодового ланцюга» під час обігу імунобіологічних препаратів в Україні.

Серед запрошених учасників семінару відповіді на питання пов’язані із трудовим законодавством надавалися представником відділу з  питань додержання законодавства про працю Управління  Держпраці у Житомирській області.

Доповідачі ознайомили аудиторію з актуальними змінами законодавства щодо отримання дозволу  Національної  поліції  на  використання  об’єктів  і приміщень,  призначених   для   здійснення   діяльності  з  обігу наркотичних  засобів,  психотропних  речовин  і прекурсорів, та їх відповідність  встановленим  вимогам. Крім того, Громадська спілка «Працівники фармації» провела огляд змін в законодавстві щодо використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО), реалізації Урядової програми «Доступні ліки»,  огляд законопроекту «Про лікарські засоби», та інших актуальних змін.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

21.12.2018 року відбулося чергове засідання атестаційної комісії з атестації провізорів і фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області за 4 квартал 2018 року