Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області запрошує на семінар

Опубліковано 03.06.2019 о 11:07

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області (далі – Служба) повідомляє, що з 13 червня 2019 року розпочинаються засідання круглих столів  для керівників та уповноважених осіб суб’єктів господарювання з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Питання які розглядатимуться:

  1. Нові державні будівельні норми (ДБН) 2019 року – що потрібно знати.
  2. Вимоги до працівників аптечних закладів згідно вимог  Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 929.
  3. Управління системою якості лікарських засобів при їх оптовій та роздрібній торгівлі (Наказ від 29.09.2017 № 677 «Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі»).
  4. Обговорення проблемних питань.

Для більш результативного обговорення і деталізації практичних питань, які виникають в процесі ведення господарської   діяльності суб’єктами, прохання заздалегідь надсилати свої питання на електронну адресу Служби: zp@diklz.zp.ua.

Місце та час  проведення : м. Запоріжжя, вул. Складська, 4, у приміщенні Служби, 4-й поверх о 10:30 год.

Заплановані дати проведення:

13 червня 2019 року

18 липня 2019 року

15 серпня 2019 року

Для участі реєструватися за телефоном:  +380 (061) 289-00-33

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звертаємо увагу про перенесення засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області

Наступна

Працівники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області прийняли участь у тренінгу «Я маю право»