Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області – безпереривне навчання

Опубліковано 27.06.2019 о 12:28

В.о. начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області, І. Сушарина, 25 червня 2019 року у місті Краматорську взяла участь у щоквартальному постійно діючому семінарі, який був організований Головним Територіальним управлінням юстиції у Донецькій області.

Під час семінару обговорювалися актуальні та проблемні питання, розгляд яких безпосередньо впливає на діяльність працівників юридичних служб при виконанні ними своїх функцій та подальше надання ними роз’яснень чинного законодавства громадянам, які звертаються до них за правовою допомогою.

У семінарі взяла участь Попова Т.Ю. (методист відділу української мови та літератури Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти), яка роз’яснила присутнім порядок використання у службовій діяльності та у повсякденному житті нової редакції “Українського правопису”, схваленого постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 437.

Заступник начальника управління – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області    Бабіч І.Ю. розповіла присутнім про необхідність дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 № 2704-VIII, набрання чинності якого відбудеться 16 липня 2019 року.

Про організацію проведення позачергових виборів народних депутатів України 21.07.2019, а також порядок та умови реалізації виборчого права внутрішньо переміщеними особами та громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території, роз’яснили начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Краматорської міської ради Брудіна О.І. та юрист Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні Єфімчук М.Р.

Від головного державного інспектора відділу нагляду у металургії та машинобудуванні управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області Комель О.В. присутні дізнались про загальні питання з охорони праці та техніки безпеки ведення нормативно-правової документації з цього питання, необхідності дотримання Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII.

 

 

Фотоматеріали: https://www.justice-dn.gov.ua/index.php/10-novini/3917-golovnim-teritorialnim-upravlinnyam-yustitsiji-u-donetskij-oblasti-provedeno-seminar-z-pidvishchennya-kvalifikatsiji-pratsivnikiv-yuridichnikh-sluzhb

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Делегація від Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області взяла участь у науково-практичній конференції "Морський бріз 2019" у м. Маріуполі

Наступна

Державна служба з лкарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області щиро вітає всіх з Днем Прапору України та Днем Незалежності України